Dlaczego warto ?

Zdobywać wiedzę zawsze warto ! Ale zwykle kierują nami bardzo przyziemnie pobudki.
Chcemy dostać lepsza pracę, chcemy zmienić zawód itp.
Stajemy wtedy przed dylematem – jak zacząć ?
Z NAMI ZACZNIESZ OD RAZU NA WYSOKIM POZIOMIE !

Jeżeli twój wybór padł na rynek nieruchomości – to nasza propozycja jest …
… no właśnie nie będziemy nadużywali bałwochwalczych określeń typu
NAJLEPSZA. NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA
bo oczywiście zawsze jest szansa, że ktoś zrobi to LEPIEJ, TANIEJ, SZYBCIEJ …

To co MY możemy obiecać to wykładowcy na najwyższym poziomie – dzięki temu nie zmarnujesz ani minuty na naszym kursie.
Dzięki wysokiemu poziomowi wykładowców zakres materiału – na który na innych szkoleniach musisz poświęcić np. 60 h u nas przekażemy Ci w 48 h
Dzięki zmniejszeniu liczby godzin – możemy zaoferować kursy w znacznie niższej cenie.
Naszym celem jest przede wszystkim edukacja nowych pośredników i zarządców na poziomie takim, by nie przynosili wstydu brakiem wiedzy i mogli zacząć współpracę z obecnymi pośrednikami chociaż na poziomie podstawowym.

Licencje zawodowe.

Czy oferujemy Ci licencje zawodowe ? Po odbytym kursie będziesz miał szanse przystąpić do egzaminu na fakultatywne licencje zawodowe. Po „deregulacji” zawodów pośrednika i zarządcy nieruchomości nie obowiązują już żadne oficjalne wymogi w tym względzie. Jednakże potwierdzenie posiadanej wiedzy egzaminem jednej z federacji zawodowych jest potwierdzeniem nie tylko odbycia kursów zawodowych ale też „udokumentowania” posiadanej wiedzy. My się nie boimy – przekazana na naszym kursie wiedza bez problemu pozwoli Ci na zadanie egzaminu bo zakres naszego kursu przekracza minimum programowe wielu federacji czy Europejskiej Rady Nieruchomości.

Czy kurs 60 czy 48 h pozwoli Ci samodzielnie funkcjonować na rynku nieruchomości ? To tylko całkiem niezbędne minimum wiedzy – w naszym przypadku przekazane przez wybitnych praktyków rynku nieruchomości. W zależności od własnego zaangażowania – możesz dowiedzieć się dużo lub bardzo dużo by w przyszłości móc świadomie uczestniczyć w specjalistycznych kursach i szkoleniach. W zawodzie pośrednika czy zarządcy szkolenia to proces ciągły nawet dla pośredników z wieloletnim doświadczeniem.

I na koniec to co jest całkowicie wyjątkowe. Kurs organizowany jest przez największa grupę profesjonalistów współpracujących na zasadach komercyjnych. Po ukończeniu kursu oferujemy Ci coś czego nie dostaniesz nigdzie. Będziesz mógł zostać uczestnikiem Systemu Aktywnej Współpracy – a co za tym idzie niezwłocznie otrzymać dostęp do setek ofert nieruchomości, które będziesz mógł oferować jak własne a w przypadku skutecznej sprzedaży – otrzymasz GWARANTOWANE wynagrodzenie często przewyższające to jakie na początku swojej drogi zawodowej mógłbyś uzyskać samodzielnie.
Na najlepszych – czekają też oferty pracy w prawie 100 agencjach nieruchomości od Wejherowa, przez Trójmiasto, Tczew do Olsztyna a może i Warszawy czy Łodzi …

Nie czekaj aż miejsc zabraknie – obecnie rekrutujemy na terminy wrześniowy / limit / i listopadowy.

Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z Rynkiem Nieruchomości – zacznij z nami ! – praktykami rynku nieruchomości.